piątek, 4 lutego 2011

Moje pierwsze digi i strona Art journala


Właśnie....
Ponieważ nie robię scrapów na żywo, postanowiłam pobawić się w digital scrapbooking.
Skrapów nie robię z dwóch istotnych powodów. Nie wywołuję zdjęć, tylko wrzucam je na płyty i archiwizuję po drugie to brak miejsca na ich przechowywanie i oszczędność papieru ;))).
Pościągałam, sobie trochę fajnych darmowych zestawików i zrobiłam scrapika. Oczywiście jego wykonanie pozostawia wiele do życzenia. Niedociągnięcia są widoczne gołym okiem, ale próbuję okiełznaqć Photo Shopa a to nie jest łatwe.

Skoro mowa o pierwszych razach, to drugą pracą jest stronka z artystycznego pamiętnika zrobiona na konkurs u Scrapujących Polek.
Tematem jest miłość, jednak nie wolno użyć czerwieni. W pracy muszą  znależć się 3 elementy papierowe dodatkowo gazeta i guzik. Trzeba też zastosować technikę stemplowania  i jeszcze skorzystać z jakiegoś kursu SP.
Ja skorzystałam z kursu Tusi na tło , które najpierw się embossuje a potem maluje Disstresami.

3 komentarze:

 1. Kasieńko a ja Cię usilnie namawiam do zrobienia chociaż jednego LO :D Ja też zdjęcia trzyzmam w wersji elektronicznej, ale części po prostu nie mogę nie wywołać ;)Mnie scrapy zauroczyły (jak zresztą widać ;)) A jak Ty nie spróbujesz, to ja mam już pomysł na jednego dla Ciebie :) Pierwsza próba w wersji elektronicznej wyszła całkiem fajnie, trzeba trochę czasu żeby opanować PS :) Karta z art journalu świetna, wszystkie elementy b.fajnie wykorzystałaś. Tło jest bajeczne! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ślicznie Ci wyszły prace, ta na SP cudna. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne to digi ;) a PS jest ciężki ale przyjemnie się z nim pracuje.
  Pozdrawiam Karolina

  OdpowiedzUsuń

Witam Cię serdecznie. Dziękuję za Twój komentarz i za czas jaki poświęciłeś dla mojej twórczości.